teisinės paslaugos
teisinės paslaugos drąsiam verslui

lt
en
ru


     

UAB Airista – tai novatoriškai žvelgiančių į verslo problemų sprendimus, teisininkų komanda.Mūsų siekis ne tik taupyti laiką, kurį praleistumėte gilindamiesi į teisines subtilybes, bet ir tapti Jūsų dešiniąja ranka, patikimais patarėjais, priimant svarbius sprendimus Jūsų versle.
  daugiau  


« Įstatymų nustatytais atvejais juridiniai asmenys gali imtis tam tikros rūšies veiklos tik gavę įstatymų nustatyta tvarka išduotą licenciją.

Licencija išduodama neterminuotam laikui »

Airista

Airista Karjera

UAB „Airista“ – jau 10 metų teisines bei buhalterines paslaugas teikianti įmonė.

Mūsų teisininkų bei finansininkų komanda siekia Jūsų verslo idėjoms suteikti apibrėžtumą, teisinį ir mokestinį pagrindą. Mūsų klientų teisinius, finansinius, mokestinius ir verslo klausimus, sprendžiame individualiai, atsižvelgiant į kiekvieno išskirtinius interesus.

Nesikreipkite į mus, jeigu:
  1. nevertinate kito žmogaus laiko, praleisto gilinantis į Jūsų problemą;
  2. Jums rūpi tik paslaugos kaina - mes Jums galime pasiūlyti tik kokybiškas paslaugas už protingą kainą;
  3. pritariate taisyklei „Klientas visada teisus“. Mes sakome, kad klientas teisus ne visais atvejais, tačiau mūsų teisininkų, finansininkų bei verslo konsultantų pagalba, Jus būsite nukreipti teisinga linkme;
  4. manote, kad buhalterė, administratorė, sekretorė gali kvalifikuotai surašyti teisinius dokumentus bei sėkmingai išieškoti skolas. Mes teigiame, kad kiekvienas turi dirbti savo darbą;
  5. manote, jog sutartis yra tik formalumas, o įmonės su keliomis sąskaitomis per mėnesį buhalterinė apskaita yra mažavertė?

Šiais atvejais Jums padėti gali mūsų konkurentai :)

 
2012 UAB "Airista"
Visos teisės saugomos
teisines paslaugosPerkūnkiemio g. 7, 12131 Vilnius
Tel./faks.: +370 5 2760940, +370 5 2784272
el. p.: info@airista.lt
Įm. k.: 300145803, PVM mok.: LT100001914218
A/s: LT02 7300 0100 9167 6369
„Swedbank“, AB


skolų išieškojimas, teisinės paslaugos, įmonių steigimas, įmonės steigimas, auditavimas,  įmonių priežiūra, mokesčių patarimai, įmonės vidaus darbo tvarkos taisyklių ruošimas, pareiginių nuostatų ruošimas, Įvairių sutarčių ruošimas, teisinis sutarčių auditas ir koregavimas, raštų, pretenzijų ir kitų dokumentų ruošimas bei analizė, dokumentų ruošimas visų instancijų teismams, atstovavimas visų instancijų teismuose.

sukūrė: luxus creations
CMS: easywebmanager