teisinės paslaugos
teisinės paslaugos drąsiam verslui

lt
en
ru


     

UAB Airista – tai novatoriškai žvelgiančių į verslo problemų sprendimus, teisininkų komanda.Mūsų siekis ne tik taupyti laiką, kurį praleistumėte gilindamiesi į teisines subtilybes, bet ir tapti Jūsų dešiniąja ranka, patikimais patarėjais, priimant svarbius sprendimus Jūsų versle.
  daugiau  


« Prisiminkite, jog kuo mažesnis mokėjimo uždelsimo terminas, tuo didesnė galimybė greitai susigrąžinti visą uždelstą mokėti skolą bei sumažinti tikimybę patiems patirti nuostolių dėl apyvartinių lėšų trūkumo.
»


Prevencinis spaudas

Ikiteisminis skolų išieškojimas Teisminis skolų išieškojimas Prevencinis spaudas

Prevencinis spaudas - tai informacinė prevencinė priemonė, kuri skatina laiku apmokėti sąskaitas ir nesusidaryti įsiskolinimams.

UAB AIRISTA prevencinio antspaudo klientai, spaudą gali naudoti neribotai ant visų savo išrašomų sąskaitų, sutarčių, tarpusavio atsiskaitymo aktų. Tokiu būdu informuosite, jog laiku neapmokėjus, skolos išieškojimo imsis teisininkai, advokatai.

Prevencinis UAB AIRSITA antspaudas – tai tarsi pirmas priminimas klientui laikui apmokėti sąskaitą, dar nesuėjus mokėjimo terminui. Tuo pačiu informuojate klientus, jog bendradarbiaujame su skolas administruojančia įmonę ir vėlavimas apmokėti skolą gali turėti teisinių pasekmių.
Siekiant, kad prevencinį antspaudą būtų naudoti patogiau, mes Jums siūlome ir elektroninį jo variantą.


Pasirūpinkite, kad Jūsų uždirbti pinigai, Jus pasiektų laiku!

 
2012 UAB "Airista"
Visos teisės saugomos
teisines paslaugosPerkūnkiemio g. 7, 12131 Vilnius
Tel./faks.: +370 5 2760940, +370 5 2784272
el. p.: info@airista.lt
Įm. k.: 300145803, PVM mok.: LT100001914218
A/s: LT02 7300 0100 9167 6369
„Swedbank“, AB


skolų išieškojimas, teisinės paslaugos, įmonių steigimas, įmonės steigimas, auditavimas,  įmonių priežiūra, mokesčių patarimai, įmonės vidaus darbo tvarkos taisyklių ruošimas, pareiginių nuostatų ruošimas, Įvairių sutarčių ruošimas, teisinis sutarčių auditas ir koregavimas, raštų, pretenzijų ir kitų dokumentų ruošimas bei analizė, dokumentų ruošimas visų instancijų teismams, atstovavimas visų instancijų teismuose.

sukūrė: luxus creations
CMS: easywebmanager