teisinės paslaugos
teisinės paslaugos drąsiam verslui

lt
en
ru


     

UAB Airista – tai novatoriškai žvelgiančių į verslo problemų sprendimus, teisininkų komanda.Mūsų siekis ne tik taupyti laiką, kurį praleistumėte gilindamiesi į teisines subtilybes, bet ir tapti Jūsų dešiniąja ranka, patikimais patarėjais, priimant svarbius sprendimus Jūsų versle.
  daugiau  


« Prisiminkite, jog kuo mažesnis mokėjimo uždelsimo terminas, tuo didesnė galimybė greitai susigrąžinti visą uždelstą mokėti skolą bei sumažinti tikimybę patiems patirti nuostolių dėl apyvartinių lėšų trūkumo.
»


Teisminis skolų išieškojimas

Ikiteisminis skolų išieškojimas Teisminis skolų išieškojimas Prevencinis spaudas

UAB AIRISTA teisininkai rengia procesinius dokumentus bei atstovauja bylose dėl skolos išieškojimo teisminiu keliu.

UAB AIRISTA teisininkų siūlomas teisiminis išieškojimas, tai ne tik formalus teisminių dokumentų parengimas ir pateikimas teismui, bet ir tarpininkavimas su antstoliais, vykdomojo rašto pateikimas ir bendravimas su antstoliais iki efektingo skolos išieškojimo. Šiuo atveju mūsų darbas nesibaigia vien tik dokumentų pateikimu teismui.
Mūsų teisininkai prieš pradedant teisminį procesą, įvertins Jūsų skolininką ir pateiks rekomendaciją dėl skolos išieškojimo galimybės šiame procese.


Efektyvus ir dažnai pasiteisinantis teisminis skolos išieškojimo būdas, tai kreipiantis į teismą prašyti pritaikyti laikinąsias apsaugos priemones (areštuoti skolininko nekilnojamąjį ir kilnojamąjį turtą). Tai suvaržanti skolininkui veiksmus priemonė, kurios norėdamas kuo greičiau nusiimti, skolininkas skubės susimokėti skolą. Net jeigu ir skolininkas nepuls iš karto atsiskaityti, esant areštuotam turtui, būsite tikri, jog skolininkas savo turto neperleis kitiems ar jo neiššvaistys.
 
2012 UAB "Airista"
Visos teisės saugomos
teisines paslaugosPerkūnkiemio g. 7, 12131 Vilnius
Tel./faks.: +370 5 2760940, +370 5 2784272
el. p.: info@airista.lt
Įm. k.: 300145803, PVM mok.: LT100001914218
A/s: LT02 7300 0100 9167 6369
„Swedbank“, AB


skolų išieškojimas, teisinės paslaugos, įmonių steigimas, įmonės steigimas, auditavimas,  įmonių priežiūra, mokesčių patarimai, įmonės vidaus darbo tvarkos taisyklių ruošimas, pareiginių nuostatų ruošimas, Įvairių sutarčių ruošimas, teisinis sutarčių auditas ir koregavimas, raštų, pretenzijų ir kitų dokumentų ruošimas bei analizė, dokumentų ruošimas visų instancijų teismams, atstovavimas visų instancijų teismuose.

sukūrė: luxus creations
CMS: easywebmanager