teisinės paslaugos
teisinės paslaugos drąsiam verslui

lt
en
ru


     

UAB Airista – tai novatoriškai žvelgiančių į verslo problemų sprendimus, teisininkų komanda.Mūsų siekis ne tik taupyti laiką, kurį praleistumėte gilindamiesi į teisines subtilybes, bet ir tapti Jūsų dešiniąja ranka, patikimais patarėjais, priimant svarbius sprendimus Jūsų versle.
  daugiau  


« Juridinio asmens pavadinimas yra juridinio asmens nuosavybė, tačiau jis negali būti parduotas ar kitaip perduotas kito asmens nuosavybėn atskirai nuo juridinio asmens


 Juridinių asmenų pavadinimų panašumo faktas bei dėl to visuomenės klaidinimas yra pagrindas kreiptis į teismą su ieškiniu dėl juridinio asmens teisių gynimo

»


Įmonės likvidavimas

Teisinės paslaugos Įmonių steigimas, pardavimas Istatų keitimas Įmonių teisė Įmonių reorganizavimas Įmonės likvidavimas Sutartys Darbo teisė Teisminiai ginčai Viešieji pirkimai Bankrotas

Norite likviduoti savo įmonę - UAB AIRISTA teisininkai padės, kiek galima greičiau atlikti šią procedūrą.

VERTA ŽINOTI...

Įmonės likvidavimas

Juridinio asmens likvidavimas – tai juridinio asmens veiklos pasibaigimas išregistruojant jį iš juridinių asmenų registro.

Įmonės administracijos funkcijas atlieka likvidatorius, kuris įstatymų nustatyta tvarka praneša Registrų centrui apie įmonės statuso pasikeitimą ir duomenis apie likvidatorių. Įmonė įgyja likviduojamos įmonės statusą. Likvidatorius turi įmonės administracijos vadovo teises ir pareigas. Jis atstovauja įmonei santykiuose su valstybinėmis įstaigomis, su kitais juridiniais ir fiziniais asmenimis.

Vieni iš pagrindinių darbų, kurie atliekami likvidavimo proceso metu yra šie: pateikiamos juridinio asmens veiklos laikotarpio pabaigos mokesčių deklaracijos; Valstybinė mokesčių inspekcija turi pateikti pranešimą Juridinių asmenų registrui ir likvidatoriui apie juridinio atsiskaitymą su biudžetu; juridinio asmens dokumentai atiduodami saugoti archyvui; uždaromos juridinio asmens sąskaitos bankuose.

Likvidatorius sudaro likvidavimo laikotarpio pradžios balansą, baigia vykdyti prievoles pagal anksčiau įmonės sudarytus sandorius, sudaro naujus sandorius pagal savo kompetenciją, atsiskaito su įmonės kreditoriais ir debitoriais, likusį po atsiskaitymo įmonės turtą paskirsto akcininkams (likviduojant akcinę įmonę) arba perduoda steigėjui (likviduojant valstybės ar savivaldybės įmones), įformina įmonės likvidavimo aktą ir likviduotą įmonę išregistruoja įstatymo numatyta tvarka.
 
2012 UAB "Airista"
Visos teisės saugomos
teisines paslaugosPerkūnkiemio g. 7, 12131 Vilnius
Tel./faks.: +370 5 2760940, +370 5 2784272
el. p.: info@airista.lt
Įm. k.: 300145803, PVM mok.: LT100001914218
A/s: LT02 7300 0100 9167 6369
„Swedbank“, AB


skolų išieškojimas, teisinės paslaugos, įmonių steigimas, įmonės steigimas, auditavimas,  įmonių priežiūra, mokesčių patarimai, įmonės vidaus darbo tvarkos taisyklių ruošimas, pareiginių nuostatų ruošimas, Įvairių sutarčių ruošimas, teisinis sutarčių auditas ir koregavimas, raštų, pretenzijų ir kitų dokumentų ruošimas bei analizė, dokumentų ruošimas visų instancijų teismams, atstovavimas visų instancijų teismuose.

sukūrė: luxus creations
CMS: easywebmanager