teisinės paslaugos
teisinės paslaugos drąsiam verslui

lt
en
ru


     

UAB Airista – tai novatoriškai žvelgiančių į verslo problemų sprendimus, teisininkų komanda.Mūsų siekis ne tik taupyti laiką, kurį praleistumėte gilindamiesi į teisines subtilybes, bet ir tapti Jūsų dešiniąja ranka, patikimais patarėjais, priimant svarbius sprendimus Jūsų versle.
  daugiau  


« Juridinio asmens pavadinimas yra juridinio asmens nuosavybė, tačiau jis negali būti parduotas ar kitaip perduotas kito asmens nuosavybėn atskirai nuo juridinio asmens


 Juridinių asmenų pavadinimų panašumo faktas bei dėl to visuomenės klaidinimas yra pagrindas kreiptis į teismą su ieškiniu dėl juridinio asmens teisių gynimo

»


Įmonių steigimas, pardavimas

Teisinės paslaugos Įmonių steigimas, pardavimas Istatų keitimas Įmonių teisė Įmonių reorganizavimas Įmonės likvidavimas Sutartys Darbo teisė Teisminiai ginčai Viešieji pirkimai Bankrotas

UAB AIRISTA teisininkai suteikia visą išsamią konsultaciją, susijusią su visų rūšių Lietuvos ir užsienio kapitalo įmonių steigimu. Jums pageidaujant, atliekame visas su naujo juridinio asmens (uždaroji akcinė bendrovė, įndividuali įmonė, mažoji bendrija, viešoji įstatiga, žemės ūkio bendrovė, tikroji ūkinė bendrija ir kt.) steigimu susijusias procedūras.

Norite teisinės konsultacijos dėl Jūsų atveju tinkamiausios verslo formos – rašykite mums arba skambinkite telefonu (85) 2760940

Jeigu neturite laiko laukti, kada bus įsteigta nauja įmonė, galite nusipirkti tiesiog jau įsteigtos naujos arba jau veiklą vykdžiusios įmonės akcijas. Per vieną dieną tapsite įmonės akcininkas ir iš karto galėsite įgyvendinti savo verslo sumanymus.

UAB AIRISTA teisininkai bei finansininkai padeda verslo pardavėjams surasti potencialius verslo pirkėjus, o pirkėjams surandame geriausią investicijos atsipirkimo variantą.

Atliekame: įmonės teisinį ir finansinį auditą, paruošiame parduodamos įmonės pilną aprašymą (angl. Info Memorandum), ruošiame konfidencialumo sutartis, atstovaujame vykdant derybas bei pasirašant akcijų pirkimo - pardavimo sutartį.

Atliekame įmonių filialo bei atstovybės steigimus.

VERTA ŽINOTI...

Juridinio asmens filialas yra struktūrinis juridinio asmens padalinys, turintis savo buveinę ir atliekantis visas arba dalį juridinio asmens funkcijų.

Juridinio asmens atstovybė yra juridinio asmens padalinys, turintis savo buveinę ir galintis atlikti tik tam tikrus, teisės aktuose konkrečiai apibrėžtus veiksmus: atstovauti juridinio asmens interesams ir juos ginti, atitinkamomis sąlygomis vykdyti eksporto ir importo operacijas, sudaryti sandorius bei juridinio asmens vardu atlikti kitus teisės aktuose nurodytus veiksmus.

Atkreiptinas dėmesys: kadangi filialas ir atstovybė nėra atskiri juridiniai asmenys, o tik valdo steigėjo jiems patikėtą turtą ir pagal suteiktus įgaliojimus vykdo veiklą, jie finansinių ataskaitų nesudaro. Tačiau tiek filialas, tiek atstovybė gali tvarkyti atskirą savo apskaitą.
 
2012 UAB "Airista"
Visos teisės saugomos
teisines paslaugosPerkūnkiemio g. 7, 12131 Vilnius
Tel./faks.: +370 5 2760940, +370 5 2784272
el. p.: info@airista.lt
Įm. k.: 300145803, PVM mok.: LT100001914218
A/s: LT02 7300 0100 9167 6369
„Swedbank“, AB


skolų išieškojimas, teisinės paslaugos, įmonių steigimas, įmonės steigimas, auditavimas,  įmonių priežiūra, mokesčių patarimai, įmonės vidaus darbo tvarkos taisyklių ruošimas, pareiginių nuostatų ruošimas, Įvairių sutarčių ruošimas, teisinis sutarčių auditas ir koregavimas, raštų, pretenzijų ir kitų dokumentų ruošimas bei analizė, dokumentų ruošimas visų instancijų teismams, atstovavimas visų instancijų teismuose.

sukūrė: luxus creations
CMS: easywebmanager