teisinės paslaugos
teisinės paslaugos drąsiam verslui

lt
en
ru


     

UAB Airista – tai novatoriškai žvelgiančių į verslo problemų sprendimus, teisininkų komanda.Mūsų siekis ne tik taupyti laiką, kurį praleistumėte gilindamiesi į teisines subtilybes, bet ir tapti Jūsų dešiniąja ranka, patikimais patarėjais, priimant svarbius sprendimus Jūsų versle.
  daugiau  


« Juridinio asmens pavadinimas yra juridinio asmens nuosavybė, tačiau jis negali būti parduotas ar kitaip perduotas kito asmens nuosavybėn atskirai nuo juridinio asmens


 Juridinių asmenų pavadinimų panašumo faktas bei dėl to visuomenės klaidinimas yra pagrindas kreiptis į teismą su ieškiniu dėl juridinio asmens teisių gynimo

»


Teisinės paslaugos

Teisinės paslaugos Įmonių steigimas, pardavimas Istatų keitimas Įmonių teisė Įmonių reorganizavimas Įmonės likvidavimas Sutartys Darbo teisė Teisminiai ginčai Viešieji pirkimai Bankrotas
DEŠIMT UAB "Airista" teisininkų veiklos metų - tai susiformavęs ilgamečių klientų ratas, užsitarnautas pasitikėjimas, nauji klientai, ateinantys su rekomendacijomis. Tai didžiausias mūsų įvertinimas. AČIŪ.

Mūsų teikiamos teisinės paslaugos – tai ne tik teisminiai ginčai teisme. Tai kasdieninis darbas, siekiant sumažinti teisinius nesklandumus, jog jie netrukdytų augti Jūsų verslui.

Čia suteikiama visus teisinės etikos principus atitinkanti konsultacija, išsaugomas konfidencialumas, ieškoma klientui priimtiniausių teisinių problemų sprendimo būdų, jų sprendimai ir konsultacijos pateikiami taip, kad suprastų kiekvienas besikreipiantis pagalbos.

Airista teisininkai, nagrinėdami teisės aktus, visada galvoja kaip juos pritaikyti ir palengvinti esamų klientų keliamų veiklos tikslų pasiekimą.

Airista teisininkai visada ieško galimybių kilusius klientų ir jų kontrahentų ginčus išspręsti taikiais būdais. Svarbiausi protingumo, sąžiningumo, teisingumo ir proporcingumo principai.

 
2012 UAB "Airista"
Visos teisės saugomos
teisines paslaugosPerkūnkiemio g. 7, 12131 Vilnius
Tel./faks.: +370 5 2760940, +370 5 2784272
el. p.: info@airista.lt
Įm. k.: 300145803, PVM mok.: LT100001914218
A/s: LT02 7300 0100 9167 6369
„Swedbank“, AB


skolų išieškojimas, teisinės paslaugos, įmonių steigimas, įmonės steigimas, auditavimas,  įmonių priežiūra, mokesčių patarimai, įmonės vidaus darbo tvarkos taisyklių ruošimas, pareiginių nuostatų ruošimas, Įvairių sutarčių ruošimas, teisinis sutarčių auditas ir koregavimas, raštų, pretenzijų ir kitų dokumentų ruošimas bei analizė, dokumentų ruošimas visų instancijų teismams, atstovavimas visų instancijų teismuose.

sukūrė: luxus creations
CMS: easywebmanager